Idealni rodzice nie istnieją, ale szczęśliwi – owszem! A jak być szczęśliwym rodzicem? Tego uczy Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.

Podcasty „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, prowadzone przez psychologa, pedagoga i trenera SzdRiW z blisko 25-letnim stażem, ujęte w formie dziesięciu 30-minutowych lekcji, emitowanych co dwa tygodnie, są dedykowane osobom, które mają dzieci bądź pracują z nimi na co dzień. Ale nie tylko. Zależy nam bowiem, aby język miłości i dialogu wybrzmiewał wszędzie i zawsze. Mottem Szkoły dla Rodziców jest bowiem: „Wychowywać – to kochać i wymagać”.

Posłuchaj pilotażowego odcinka i przekonaj się, co się za tym kryje. Dowiesz się, czym jest wychowanie dialogowe i dlaczego warto na nie postawić.