Tytuł dzisiejszego podcastu to zaledwie jedno słowo i dwie litery. Ale czy “JA” to naprawdę tak niewiele?

O ile w ostatnim odcinku mówiliśmy jak pomóc dziecku radzić sobie z trudnymi uczuciami, tym razem podcast będzie dotyczył dorosłych. To właśnie teraz jest czas, kiedy zamiast mówić: “moje dziecko”, możesz się skupić sam na sobie. Czas na bardzo ważne: JA. Tym razem dowiesz się jak samemu sobie nauczyć się radzić z trudnymi emocjami. Jak komunikować światu, to co w danej chwili przeżywasz, by nikogo przy tym nie ranić. Jakie pułapki czekają na Ciebie podczas wyrażania emocji.

Co jeszcze czeka Cię w tym odcinku? Wskazówki na temat zapisywania uczuć, a także bardzo ważnej kwestii, jaką jest wentylowanie uczyć. Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest “Komunikat JA”, za chwilę ma szansę się to zmienić! Znajdź 20 minut dla swojego JA i wysłuchaj tej ważnej lekcji!