Granice w wychowaniu — ten temat brzmi nieco groźnie. Granice przede wszystkim wiążą się z określeniami: „nie” i „nie wolno”, które kojarzą się negatywnie. A jednak czemuś służą. Posłuchaj o tym, dlaczego stawianie granic dzieciom jest tak ważne. Dowiedz się, dlaczego są one nieodłącznym elementem rodzicielskiej miłości. Poznaj najczęstsze obawy rodziców przed stawianiem granic i dowiedz się, w jaki sposób je rozwiać. Co wspólnego mają rodzice ze znakami drogowymi? W jaki sposób granice dają dziecku poczucie bezpieczeństwa? Jak powinien się zachować rodzic, gdy dziecko prosi go o kolejną zabawkę? Dlaczego ważne jest rozmawianie z dzieckiem przed pójściem do sklepu? Co sprawia, że wciąż boimy się stawiania granic?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w piątym z serii podcastów. 

Producentem podcastów „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców w pigułce” jest firma GAPU MEDIA.