Fundacja Ostoja wraz z Wyższą Szkoła Biznesu w Nowym Sączu zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji pt. "Od Podziałów do Współpracy - nauczyciele i rodzice w relacji szkolnej". Konferencja odbędzie się online za pośrednictwem innowacyjnej platformy Cloud Academy.
Celem tegorocznej konferencji będzie wypracowanie skutecznego modelu współpracy nauczycieli i rodziców dla dobra dzieci.

Podczas konferencji wykłady wygłoszą:

1. prof. n. med. JADWIGA JOŚKO-OCHOJSKA - Uniwersytet Medyczny w Katowicach, „Jak zachować zdrowie w stresie w czasie pandemii?”
  2. ks. dr JERZY SMOLEŃ - Akademia Ignatianum w Krakowie, „Relacje między dorosłymi i z dorosłymi widziane oczami dziecka”
  3. dr ALEKSANDRA LORENC-STEINMEC - Ośrodek Terapii Poznawczo-Behawioralnej MENSANA w Krakowie, „Być nauczycielem, czyli ile waży kula ziemska?”
  4. dr EWA SIELLAWA-KOLBOWSKA - Instytut Profilaktyki Zintegrowanej w Warszawie, „Jak wyglądają obecne relacje nastolatków z rówieśnikami, rodzicami i nauczycielami?”
  5. dr ADRIANNA OTHMANI - Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, „Etapy rozwoju ludzkiego”
  6. mgr DOROTA MACANDER - Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, „Pozytywni nauczyciele - program Golden Five”
  7. mgr ANDRZEJ OCHOJSKI - Stowarzyszenie Wspierania Wiedzy Medycznej w Rybniku, „Uważność językowa w komunikacji nauczycieli z rodzicami i dziećmi”
  8. mgr HALINA CZERWIŃSKA - Fundacja Ostoja w Nowym Sączu,  „Jak Szkoła dla Rodziców i Wychowawców wpływa na relacje międzyludzkie?”

TERMIN: 24 MAJA 2021 r. 9:00 – 14:00
ZAPISYhttps://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/103
FACEBOOKhttps://fb.me/e/2fNZA35lK
INFORMACJA: dodatkowe informacje na www.wsb-nlu.edu.pl oraz telefonicznie, tel 733737578
Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział.

UDZIAŁ W KONFERECJI JEST BEZPŁATNY. Fundacja Ostoja funkcjonuje dzięki wsparciu darczyńców. Jeśli nasze działania są dla Państwa wartościowe, możecie nas wesprzeć dobrowolną wpłatą na nr konta: NBP PARIBAS 29 1600 1462 1896 2938 9000 0001