KONSULTACJE I TERAPIA INDYWIDUALNA

Pomagamy dzieciom i dorosłym podczas zajęć indywidualnych i konsultacji. U nas twoje dziecko ma możliwość uczestniczenia w zajęciach radzenia sobie z emocjami, logopedycznych i psychologicznych. Dorosłym chętnie pomożemy w rozwiązywaniu problemów z wychowaniem dzieci, jak również w związku z problemami osobistymi. Wszystkie zajęcia oraz terapie prowadzą doskonale wyszkoleni specjaliści.

oferta konsultacje

Formy i zakres oferowanej pomocy indywidualnej:

terapia młodzieży

KONSULTACJE I TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY W OBSZARZE:

• zaburzenia emocjonalno – społeczne (nieśmiałość, rezygnacja z aktywności, nadmierna płaczliwość, milczenie, zaniżona samoocena, agresja, impulsywność, wewnętrzny niepokój, chwiejność emocjonalna)
  • zaburzenia lękowe (fobie specyficzne, lęk społeczny, lęk uogólniony, agorafobia, lęk separacyjny)
  • specyficzne trudności uczenia się (dysleksja rozwojowa, dysortografia, dysgrafia, dyskalkulia)
  • zaburzenia funkcji poznawczych (pamięć, koncentracja uwagi, spostrzeganie świata za pomocą zmysłów)
  • uzależnienie od komputera / Internetu / telefonu

KONSULTACJE I TERAPIA DLA OSÓB DOROSŁYCH W ZAKRESIE:

• trudności wychowawcze i ich przyczyny związane ze środowiskiem rodzinnym, szkolnym
    i tkwiące w dziecku
  • zaburzenia w komunikacji z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • zaburzenia  lękowe i objawy o podłożu nerwicowym
  • dolegliwości psychosomatyczne (np. anoreksja, bulimia)
  • zaburzenia depresyjne i  zaburzenia  nastroju
  • zaburzenia  osobowości (np. borderline, obsesyjno-kompulsywne, unikające)
terapia dorosły
Terapia indywidualna zazwyczaj wsparta jest spotkaniami psychoedukacyjnymi, warsztatami umiejętności rodzicielskich oraz spotkaniami informacyjnymi dla rodziców i wychowawców.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI ON-LINE

ul. Pijarska 17a/1